ONLINE

«Завершается игра»: Trubetskoy прощається з «Ляпісом»

«Завершается игра»: Trubetskoy прощається з «Ляпісом»
31.08.15

31 серпня вийшло новое вiдео мінської групи Trubetskoy - на пісню «Завершается игра». Музиканти заявляють, що цим роликом мають намір попрощатися з епохою і спадщиною «Ляпісів».

 «Пройшов рік з моменту розпаду «Ляпісів» і народження нашого колективу, - розповідає фронтмен гурту Trubetskoy Павєл Булатніков. - За цей рік сталося багато чого - і доброго, і поганого, і веселого, і сумного. Але головне, до чого ми прийшли - нам більше не потрібні «милиці» у вигляді старих «ляпісовскіх» хітів. Ми їх як і раніше любимо і приносимо вибачення всьому двіжу Lyapis Crew - можливо, частина фанів сподівалася, що ми ще довго будемо співати тільки «Євпаторію» і «Ти кинула». На жаль чи, радше, на щастя, - ні. Цим кліпом ми прощаємося з «Ляпісамі», і подвійно символічно, що пісню «Завершается игра» написав наш старий друг, учасник одного з перших складів «Ляпіса Трубецького» Олександр Ролов, а епічне (не побоюся цього слова) відео зробив Олексій Терехов, автор найбільш знакових «ляпісовських» кліпів - від «Ау» до «Воїнів світла». Дивіться, згадуйте ... Ну а у команди Trubetskoy скоро вийде дебютний альбом, і почнеться зовсім інша історія».

Перший повноформатний альбом «Трубецьких вийде в жовтні і буде складатися виключно з нових пісень, які раніше не видавалися.

http://youtu.be/L9BAHIyR_CE

Добавить комментарий
Комментировать могут только зарегистрированные пользователи